Informacje

Czytelnicy !
Cały zespół redakcyjny tego bloga to trzej przyjaciele, studenci pewnej dość specyficznej, i nie bójmy się tego powiedzieć, jedynej takiej w Polsce uczelni.
Omniscient Trinity – ponieważ po pierwsze primo: jest nas trzech, i po drugie primo: w całym swoim zuchwalstwie będziemy wygłaszali na tym blogu nasze poglądy,  które się Wam spodobają (będzie nam bardzo miło), lub się nie spodobają (będzie nam jeszcze milej podyskutować).
Ta strona z założenia ma być miejscem wymiany opinii i ogólnie rozumianej światopoglądowej mądrości. Będziemy zamieszczać zarówno nasze posty jak i posty gościnne naszych przyjaciół, będzie to kocioł opinii i poglądów, więc nie zdziwcie się, że przeczytacie dwa posty o zupełnie różnym wydźwięku. Każdy odpowiada za siebie. To jedna z naszych zasad, kolejna to dbałość o najwyższą jakość tego co, i jak piszemy. Nasze wykształcenie pozwala nam się w miarę profesjonalnie wypowiadać w temacie szeroko rozumianego bezpieczeństwa, reszta to już nasze pasje i prywatne zainteresowania. Zapraszamy do śledzenia bloga, mamy nadzieję, ze każdy z Was znajdzie coś dla siebie.


Przedstawmy się:

Protagonista – student, miłośnik ambitnego sci-fi, muzyki rockowej  mol książkowy (Dukaj, Masterton, Huxley). Uwielbia historię. Fan FC Liverpool. Biega przełaje, pływa, jeździ nałogowo na rowerze po pięknej Lubelszczyźnie. Pisze swoim specyficznym, lekko przesiąkniętym humorem stylem, z brakiem poszanowania zasad języka polskiego.


Kushemsky – Dwudziestoparoletni student – grafoman, konsumujący muzykę w ilościach przemysłowych. Zbyt stary, żeby nauczyć się na czymkolwiek grać. „Sportowiec”. Zbyt stary, żeby trenować cokolwiek wyczynowo. Koneser kobiecego piękna, szerzący ostatnio uczuciowy defetyzm. W poszukiwaniu nowej kobiecej inspiracji.


Idiomaholic – licencjat, zadurzony w nauce języków obcych i poznawaniu innych kultur. Zwolennik proaktywnego trybu życia. Kocha podróżować i smakować wytworne potrawy. Ponadto, uwielbia spędzać czas na łonie natury.Oprócz tego, gościnnie pisywali u nas:

DziadekDoOrzechów – jeszcze student, pasjonat jednostek taktycznych Policji i długodystansowych biegów górskich, dla którego postawiony cel musi zostać zrealizowany, niekoniecznie za wszelką cenę. Czyta wszystko, co jest związane ze służbą w Policji i nie rozstaje się ze swoją cienką niebieską linią.


PanSowa – świeżo upieczony inżynier z zacięciem językowym, którego łatwo zaciekawić, lubiący inspirujących ludzi i ciekawe koncepty. Racjonalista ze skłonnościami do czasem przesadnej analizy, lubujący się w rozkminach wszelakich. Miłośnik skoków narciarskich, śledzący nawet zawody trzecioligowe, a także sportów motorowych, geografii Polski oraz siatkówki.  Muzycznie otwarty (od metalu przez rap po smooth jazz). Najważniejsze inspiracje literackie: Stanisław Lem, Piotr Czerwiński. Z filmów na pewno Rejs i Bareja.


Vardum – licealista przygotowujący się do matury. Zapalony libertarianin. Pasjonat literatury fantasy, ciężkich brzmień i sportów drużynowych.


Curiosity – Pasjonatka psychologii i neuronauk. Baczna obserwatorka polskiego i niepolskiego życia społeczno-politycznego. Kiedy ma go już dość, ucieka w eksperymenty kulinarne, jogę i taniec.


Svart – wieczny student poszukujący swojego powołania, zapalony gracz komputerowy i polityczny idealista, czerpiący do światopoglądu ze wszystkich doktryn politycznych i religijnych. Amator muzyki filmowej i dobrej kawy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s